W MARCU W MAŁYM KLUBIE BUNKRA SZTUKI

proj. Agata Biskup

sobota, 27 marca 2010, godz. 11.00
Jaskinia Raj

Warsztaty z Łukaszem Lendzińskim twórcą i członkiem grupy artystycznej Umschichten działającej na granicy architektury, instalacji i akcji społecznej. W swoich interwencjach architektonicznych wykorzystują przedmioty znalezione w danym miejscu. Ich głównym celem jest resocjalizacja miejskich nieużytków, a także angażowanie społeczności lokalnej w planowanie przestrzeni miejskiej. W trakcie warsztatów artysta chciałby odnieść się do jednej z ulubionych dziecięcych zabaw polegającej na budowaniu domków pod stołem, czy okrętów na łóżku. Uczestnicy warsztatów wspólnie z artystą stworzą jaskinię z przedmiotów znalezionych na terenie Bunkra Sztuki.
Czas trwania warsztatów: 2 godz.
Koszt warsztatów:7 zł. Liczba miejsc ograniczona, konieczna wcześniejsza rezerwacja. Informacje i zapisy: Anna Bargiel (bargiel@bunkier.art.pl)

fot. Daniela Wolf
fot. Daniela Wolf
fot. Daniela Wolf
fot. Daniela Wolnf
fot. Daniela Wolf

sobota, 13 marca 2010, gr. I (6-9 lat)- godz. 11.00, gr. II (10-12 lat) - godz. 13.00
Uwaga! Muzyka!

Warsztaty muzyczne z perkusistą i improwizatorem Tomaszem Chołoniewskim. Podczas warsztatów uczestnicy spróbują wspólnie stworzyć muzykę do filmów animowanych (m.in. filmiku który powstał na warsztatach z Martą Pajek). Zagrają również dyrygowany w nietypowy sposób utwór. Wyjątkowe będą też instrumenty. Obok tradycyjnej perkusji pojawią się garnki, miski, rury. Celem warsztatów będzie nabycie umiejętności wyrażania emocji za pomocą dźwięków.

Czas trwania warsztatów: 1,5 godz.

fot.Cecylia Malik
fot. Cecylia Malik
fot. Cecylia Malik
fot. Cecylia Malik
fot. Cecylia Malik

0 Komentarzy

Komentarze zostały wyłączone.