Wpisy z April, 2010

KWIECIEŃ W MAŁYM KBS

Uprzejmie informujemy, że warsztaty LOGO LOGO, które miały się odbyć w sobotę, 17 kwietnia zostają przeniesione na maj.

proj. Agata Biskup

Warsztaty poprowadzą studenci krakowskiej ASP Marta Sala i Mateusz Okoński, inicjatorzy grupy artystycznej STRUPEK, której działania opierają się na m. in. idei „elastycznego” kuratorstwa polegającego na eksplorowaniu środowisk i miejsc do których docierają z wystawami, wprowadzając sztukę w strefy izolowane i obszary marginalne (witryny sklepów, zakładów usługowych). Interesuje ich proces adaptacji sztuki na potrzeby nowego, spontanicznego odbiorcy. Warsztaty będą poruszać temat znaku graficznego i manipulacji (kolorem, kształtem, umiejscowieniem), podczas warsztatów uczestnicy będą projektować m.in. logotypy dla swoich rodzin.


Sobota, 24 kwietnia 2010, godz. 11.00
Zrób je sam, przestrzenne zabawy

Warsztaty z Jackiem Paździorem designerem multidyscyplinarnym, współtwórcą studia projektowego Latala Design. Paździor interesuje się tworzeniem obiektów i form, które mogą dostosowywać się do nowych funkcji w zależności od procesów i zjawisk w zachodzących w danej przestrzeni. Na warsztatach dzieci dowiedzą się jak w prosty sposób z odcinka można zbudować bryłę. Poprzez namnażanie modułów płaskich zbudujemy nieregularne obiekty - konstrukcje, świetnie nadające się do zabawy. Powstaną formy na wzór nieskończonych molekularnych układów przestrzennych.

Czas trwania warsztatów: 2 godz.

Koszt warsztatów:7 zł. Liczba miejsc ograniczona, konieczna wcześniejsza rezerwacja. Informacje i zapisy: Anna Bargiel (bargiel@bunkier.art.pl)